OZSARIKAMISLILAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OZSARIKAMISLILAR

ÖZSARIKAMISLILARIN BULUSMA NOKTASI

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MSN NICKLERI EN YENI

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
puan ver : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

MSN NICKLERI EN YENI Empty
MesajKonu: MSN NICKLERI EN YENI   MSN NICKLERI EN YENI Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 6:41 pm

AnıLarın, umutLarın kaLdı bende...

Her şeyin sonu varsa
AyrıLıkLarın da sonu var
Bir gün çıkıp geLeceksin...

Gözümde mutLuLuk bardaktan boşaLıyor..

onunLa ışıkLanır karanLık geceLer

Tak etti canıma
Bu maskeLi baLo
Ve onun sahte yüzLeri
..

Yaktım gemiLeri
Geri dönüş yok
Artık geri...

Bu şehir haLa kabuLLenemedi sensizLiği

Eğer içiyorsam rakıyı , eğer gözlerim eskisi gibi değilse, yürüyüşüm değişmişse.KİME NE !!!

Mekan Varoşlar, Hayatlar Harap, Köşe Başlarında Cigara ve Şarap

Beni milyon kere yaktilar üstüste Bir Anka kusu gibi anne Kendimi külümden yarattim

Çekip vursam seni acım dinmez.. senın canın bir kurşuna değmez!!!!

pardon ya herkezi insan sanıp saçmaladım dünyada beş para etmeyenlerde varmış

DOSTUDA DÜŞMANIMIZIDA BİLİYORUZ SESSİZLİGİMİZE VE ÖFKEMİZE BULAŞMAYIN

3-5 ABAZANIN ETTİĞİ LAFLA SİVİLCELİ ŞİŞMAN KIZLAR DÜNYA GÜZELİ OLMUŞ

sana bir bakacam kalbini içten yakacam sen ne dersen de sosyete kızı seni koluma takacam..

benle uraşma kapak olursun fazla SuSKUN kalma kudurursun fazla kendını bişey sanma yoksa (YALAN OLURSUN)....

c!dd!y€ Alırım,Ama kap!lmam,dalga gecer!m,Ama kırmam,huzur ver!r!m,Ama SÖZ vermem,sah!p olurum Ama A!T OLMAM:!!

Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!

Hayallerinizi kovmayiniz. Çünkü onlar gittiler mi, belki siz kalirsiniz ama artik yasamiyorsunuz demektir...

Şeytanı Görürseniss Söleyin Tüyünü Bende UNUTMUŞ ! ! !:p

Yarın'ı özlüyorum. Yarın dünden de yakın. Yarın'ı seviyorum, çünkü yarın kirlenmedi. Bugün mü? Çamaşır günüm, dünü yıkıyorum...

nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilmem!!

Sevdiğim İnsanlara Kızabilirdim.. Eğer Sevmek Bana Mahzun Durmayı Öğretmeseydi..

yaşamın gayesi sevmek sevilmekse eğer , umutlu ol; sevilen seveni elbet birgün sever. .

Hayat girmis icime.Kötülük mü almiş, iyilik mi vermiş ? Bilinmez!Bilinen birsey var ki hayat BENIM!Anlamim var mi?Baskasinda!!!!

İnsan unutur üzenleri ALLAH unutur mu hiç...Beni zalim belledin ama yedi cennet tüm Meleklerin..hadi sende gittttttttt

!.SeRSeRiM.! "KeSTiM BiLeĞiMi AmA SeN KaNaMaDıN"

nE yApSaM aŞkTaN kAçAmIyOrUm ElİnDe SoNuNdA yAKaLaNıYoRuM kArArLıYım Bu DeFa bİtTi BeN aRtIK kÜsTüM oYnAmIyOrUmM..(U)

OLMAZ BU BİZE YAKIŞMAZ KALBİM USLU DURMAZ KORKARIM AŞKIMIN ŞİDDETİNDEN..BEN SENİ ÇOKTAN UNUTTUM SEN BENİ UNUTAMAYACAKSINN

Feleğin ettiği vız gelirde, Yarin ettiğini sindiremedim...

Bilinmez kahramanlar vardırİnsanları mutlu edenBazı kişiler vardır;Mutlulugu başkalarıyla paylaşanVE bazıları vardırMutlu olanın mutluluguyla mutlu olan !!!

Sokaktayım kimsesiz bir sokak ortasında Yürüyorum arkama bakmadan yürüyorum Yolumun karanlığa saplanan noktasında Sanki beni bekleyen bir hayal görüyorum.
https://ozsarikamislilar.1forum.biz

MSN NICKLERI EN YENI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MSN NICKLERI EN YENI
» MSN NICKLERI EN YENI
» Okul msn nickleri
» msn yeni gifler
» EN YENI SMELIYLER ILK BIZDE 6