OZSARIKAMISLILAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OZSARIKAMISLILAR

ÖZSARIKAMISLILARIN BULUSMA NOKTASI

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SÜPER SMS SÖZLERI 2

YazarMesaj
aysem
Admin
Admin
aysem

Kadın
puan ver : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

SÜPER SMS SÖZLERI 2 Empty
MesajKonu: SÜPER SMS SÖZLERI 2   SÜPER SMS SÖZLERI 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 3:38 pm

Mesajların bedava olduğu bu mübarek günde
geçmiş gelecek
kandil,ramazan,kurban,
yeniyıl,23 nisan,19mayıs,29 ekim,doğum günü,öğretmenler günü,
sevgililer günü,yozgatın kurtuluşu,
hatay'ın kabulu,malatya'nın kayısı festivali,
çanakkale zaferi ve her ne kadar önemli gününüz varsa kutlu olsun!!

biz türkler müzikli tuvalet yaparız...bedava buluncada hemen konarızSÜPER SMS SÖZLERI 2 Icon10
bir gün müzikli bir tuvalete bedava 3 kişi girecektir..
biri girdi mutlu bir ifadeyle çıktı...
"ne oldu" dediler ...
oda " sanat müziği çalıyodu yavaş yavaş sıçtım" dedi....

ardından 2. kişi girdi...

az çok sinirli bir şekilde çıktı..
"ne oldu " dediler
"rock müzik çalıyodu hızlı hızlı sıçtım" dedi...

en son 3. kişi girdi ve kıpkırmızı çıktı tuvaletten ...
"ne oldu" dediler
aşırı sinirLi bir şekilde
"İstikLaL Marşı çalıyodu ayakta şıcmak zorunda kaldım" dedi

HAHAHAHAHA BUNA BAYILDIMSÜPER SMS SÖZLERI 2 Icon10SÜPER SMS SÖZLERI 2 Icon10SÜPER SMS SÖZLERI 2 Icon10SÜPER SMS SÖZLERI 2 Icon10SÜPER SMS SÖZLERI 2 Icon10SÜPER SMS SÖZLERI 2 Icon10

Seni ne kadar sevdiğimden önce, ne kadar sevemeyeceğimi söyleyim: Mecnun gibi çöller aşamam,Kerem gibi yanamam,gökten yıldızları, ayıda indiremem,güneşe adını buzlada yazamam ama SENİ AKLININ ALAMAYACAĞI KADAR SEVERİM...

Bugün diğer günlerden daha güzel bir gün,neden mi?: Çünkü hersey sen olma yarışında,sana benzemenin telaşında; Sen olmak için açıyor bütün, güller, Sen kokmak için bütün filizlenmeler...

birgün hayat denen şeyi merak edersen unutma ki hayat,hayatın boyunca hayatım diyebileceğin insanı bulunca başlar.Benim içinde hayat seninle başlıyor AŞKIMMMMMMM

HİÇBİR HATANIN BEDELİ BU OLMAMALI..HİÇBİR CEZA BUKADAR ACITMAMIŞTI CANIMI BUKADAR AĞIR GELMEMİŞTİ YÜREĞİME..HİÇ BUKADAR PİŞMAN OLMAMIŞTIM EN BÜYÜK HATAM SENİ BAŞKALARIYLA UNUTMAYA ÇALIŞMAMDI AFFET BENİ BİTANEMSÜPER SMS SÖZLERI 2 Icon9

Karamsar olmak zor değil.Zor olan çılgın bir fırtınadan sonra gökkuşağı gibi gülümseyebilmektir

ne zaman denızler col coller denız olursa kayalarda nılüfer göllerde cam bıterse gunes kararır ay cımenler ustune duserse ozaman BEN SENI UNUTUR BASKASINI SEVERIM BITANEM...

yeminim yemin damarlarımdaki kan canım olsun senden başkasını seversem bu can bana haram olsun

EĞER BİR GÜN AŞKIN ÖLÜRSE ONU DOĞDUĞU YERE GÖM KALBİNE

HeR Nekadarda kırmızı papuçlu kızlarla dans etmesını bılmesekte kartalın ucamadıgı sahının yuva yapamadıgı yerde seytanla dans etnesıni biliriz..be gülüm

HAYATINDA HER ŞEYİ TÜKET AMA KENDINI ASLA TÜKETME.....

'' ßén istersem ate$i küL , dikéni qüL , qécéyi qün édérim ! ßén istersem ba$ı bedenden , kaLbi yérindén , aqacı kökündén sökérim ! Bén istérsém méskéni aLem, aLémi KraL , kraLı søytarı éderim ! ßén istersem zamanı aLır , qüné$i batırır , kıyaméti køparır qidérim ''

SÜPER SMS SÖZLERI 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SÜPER SMS SÖZLERI 6
» SÜPER SMS SÖZLERI 5
» SÜPER SMS SÖZLERI 3
» Süper Sms Sözleri
» Süper Sms Sözleri 2