OZSARIKAMISLILAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OZSARIKAMISLILAR

ÖZSARIKAMISLILARIN BULUSMA NOKTASI

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KOşş KOşş KOşş Nİckleree KOş:D

YazarMesaj
aysem
Admin
Admin
aysem

Kadın
puan ver : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

KOşş KOşş KOşş Nİckleree KOş:D Empty
MesajKonu: KOşş KOşş KOşş Nİckleree KOş:D   KOşş KOşş KOşş Nİckleree KOş:D Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 5:33 pm

Ona değer verip aşkı bulacağıma, x’e değer verip y’yi bulurum (; KOşş KOşş KOşş Nİckleree KOş:D Bravo

buRda etiKet geçmeZ. ne entel ayakLar, ne sulu tavırLar, buRası "Türkiye" Yok öyLe!

değiLim siZin qiBi oLmamDa qökDéLenLerDéN tüküRüCém suraTınıZa aLayIna x)

Oyunun adı aşk,kan ve gül -
Sen katilsin bense maktül -
Çek hançerini son kez öp ve beni öldür..*

kaLßine zorLa öqreTemessin yaßancı *2 keLime [ ! ]

né oLDum deme ne oLCamDa déMe . . ne oLuyo naaNn Dé.) ehuhueh xD

AranıLan TeseLLıLer Neden Hep mesquLe Dutsu…

sahte olan herşeye pai pai. KOşş KOşş KOşş Nİckleree KOş:D Bye

TabutLara Sıqamayacak Kadar intihar Var. Seytanın Siparişi KOşş KOşş KOşş Nİckleree KOş:D 2

BEni çeKemeyeN iNim iNim inLesin BEn düNyada waRoLduqça Bana nazaR deeemesiN xD KOşş KOşş KOşş Nİckleree KOş:D Wohow

ҳ̸Ҳ̸ҳ.ÖLüM DamLamı$ iSLi ßakı$LaRıma,
LanétLéR Adanmı$ KaLp Atı$LaRıma,
SoğuK Vé KaranLık GéCéLéR,
Siyah ßiR TüL OLmu$ KaÇı$LaRıma.ҳ̸Ҳ̸ҳ

ßéN a$kı SéNdé ßuLdum…
SénDé ßénDé…
ßénDén SonRa oNu mu ßuLdun ?
Z€VKSİZ…!
SéNDéééééééééééééééé KOşş KOşş KOşş Nİckleree KOş:D 2

TopLa Önümé Attıqın ßozuk SözLéri ßén ßunLardan Annamam..! ^^ba$kası yüZünden devriLmem artık...biLseLer iÇimde kimLer yıkıLdı..!!!

Şunu unutma hiçkimse ve hiçbirşey unutulmaz değildir..Sen bile.. haa bu arada Sen kimdin

Artık kapıyı çalan ben değilim anne ruhuma başkası girdi dünyanın son günü gibiydi sanki tüm dokunduklarım eriyip gitti… Artık o küçük çocuk değilim anne içime bir canavar yerleşt!!

ßen hayaTında varLığımLa kaLßini ısıTırken.ßazıLarıySa ßen çekiP qiTTiqimdé,ßedenLeriyLe aRqamda ßıraqDıqımın yaTağını ısıTıR

ßizdé ßiLirdiq SéwqiLié PırLanta aLmasını,Ama DostLarımız Açtı...Yedik İçtik Pırlanta Parasını ... KOşş KOşş KOşş Nİckleree KOş:D Yes

Hani hérkés dér ya iLérdé ßunLarı hatırLayıp güLécéksin,, diyé ßir ték ßu doğruymu$.. $imdi sana güLüp géçiyorum.!! " MutLuyum " ordan anLadım.!!!

StaDyuM GiBisiN GüZeLim, BiLeti aLan qiRioR.. xD

! нσ¢αм ѕöуℓєуιη нαуαтα вıgüη вєηι уσк уαzѕıη:

αℓαуıηα gι∂єямι$ ѕєη кσякмα∂αη вαqqαℓα gιт öη¢є KOşş KOşş KOşş Nİckleree KOş:D 2

RAP oKuLu OkUmAdIk AmA PaRmAk BaSaRıM FiYaKaNı FeNa BoZaRıM...!!! KOşş KOşş KOşş Nİckleree KOş:D Cool

Kalbimin Kapısında hyvanlaR qiRemes yasıodu sen nası qiRdin

hesap verenLerden oLamadık, hep hesap soRduk!

KeNdİnİ kRaL bEnİ İsE bİ hİç SaNaRsIn AsLıNdA hALiS HaRiKaLaR DiyArInDaSıN...

Sana DostuM dieNLer Varya aLayı haVa! En SerT TekeRLekLer biLe biRGün mutLaKa KaçırıR haVa !.. KOşş KOşş KOşş Nİckleree KOş:D Pinch

HaYaT KıSa,DüNyA FaNi, İmKaNSıZ DiYe SeVMeYeLiMMi YaNi! =P

uqRuna öLmékSe SevqiMin kaNıtı - vuR bıÇaqı acıtmaZ caNımı !..

MaLLardan uzak. HayvansaL vé saLaksaL ki$iLikLérdén uzak. qérçék insanLarLa Yéni ßir hayat*.

Son KéLimém OLsun Aydınlık, Son NéFésimdé Karanlık.. Sor kéndiné: 'Hani nérdé DéLİKANLILIK?'... Yaptığın apaçık yaLakaLıkk...!!!]

1 DiLék Tut 1 $iir Yaz ßana. Hayatımı Yaz. Yaz Ki 1 Oyun ßozan OLmadığımı Oyunun ßozuk OLduğu Anla$ıLSIN

KaLın KaLın KırdıLar ince ince SardıLar derın derın CeKdıLer ßır Kosede öLdüLer EsrarDır DedıkLerı Dumandır CekdıkLerı Coq Hosuma Gıdıor YaPısTır DeDıkLerı

“ ßizi YaLnız ÖLüm Ayırır ” Derdim “ GüzeL GözLüm ” ßak YanıLdım
ßizi ÖLümde Ayıramayacak ßen Sevqim İçin VeriLebiLecek Tüm MücadeLeyi Verdim
Artık ßundan Sonra YapıLacak Tek ßirşey KaLdı
Ya “ OnuRuM ” La GideRim ßu Aşktan
“ Ya Da Seni Severek, “ OnuRsuZ ” ca YaŞamaya Devam Ederim ”

A$k*Imızdan bihaberdin,, Yürüyordun sen yolunda...
A$k*ımızdan bihaberdin ,, Ölüyordum ben yolunda....öLDüğümden bihaberdin.. EriyordUm karşında XDD

Şimdi Sén,AdI GéçmişTé SâkLI İncé BiR sIzI
Şimdi Biz,BiR ŞârkIdân ÇâLInmIş İki Notâ GibiyiZ
“EksiğiZ” Vé “YokSuNuZ”

ßundân SonRâ “LâL” Amâ “MuTLuyuZ”

KOşş KOşş KOşş Nİckleree KOş:D
1 sayfadaki 1 sayfası